تبلیغات
رهبرا!خاک قدمهایت،محراب پاک من است... - اسطوره ای که جان داد تا حرمت امام خود را نشکند!!!
رهبرا!خاک قدمهایت،محراب پاک من است...
سلمٌ لِمَن سالَمَکم خامنه ای

ناهید فاتحی کرجو در چهارمین روز از تیرماه سال 1344 در شهر سنندج در میان خانواده ای مذهبی و اهل تسنن به دنیا آمد.پدرش محمد از پرسنل ژاندارمری بود و مادرش سیده زینب،زنی شیعه،زحمتکش و خانه دار بود که فرزندانش را با عشق به اهل بیت(ع)بزرگ می کرد.

با شروع حرکت های انقلابی مردم ایران،ناهید هم به سیل خروشان انقلابیون پیوست و با شرکت در راهپیمایی ها و تظاهرات ضد طاغوت در جرگه دختران مبارز کردستان قرار گرفت.

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و شروع درگیری های ضد انقلاب در مناطق کردستان،همکاری اش را با نیروهای ارتش،سپاه و بسیج آغاز کرد.

اوایل زمستان سال 1360 به شدت بیمار شد و به درمانگاهی در میدان مرکزی شهر سنندج مراجعه کرد.

اما از ساعت مراجعتش خیلی گذشته بود و خانواده نگران شده بودند.خواهرش به دنبالش می رود و بعد از ساعت ها پرس و جو پیدایش نمیکند.

خبری از ناهید نمی شود!انگار که اصلا به بیمارستان نرفته بود!

آن وقت ها پدر ناهید در جبهه خرمشهر بود و مادر نگران و دست تنها،به تنهایی همه جا دنبال او می گشت.تا اینکه بالاخره از چند نفر که ناهید را می شناختند و او را آن روز دیده بودند شنید که:چهار نفر ،ناهید را به زور سوار مینی بوس کردند و بردند!

چند وقتی از ربوده شدن ناهید گذشته بود که خبر گرداندن دختری در روستاهای کردستان با دستانی بسته و سری تراشیده به جرم اینکه «این جاسوس خمینی است!» همه جا پخش شد.یک روستایی گفته بود:آنها سر دختری را تراشیده بودند و او را در روستا میگرداندند.گفته بودند آزادت نمیکنیم مگر اینکه به خمینی توهین کنی!

از روز ربوده شدن او یازده ماه می گذشت که پیکر بی جان و مجروح و کبود او را با سری شکسته و تراشیده در سنگلاخ های اطراف روستاهای هشمیز پیدا کردند.روایت دیگر حاکیست که اشرار برای وادار کردن ناهید به توهین نسبت به حضرت امام(ره)او را زنده به گور کرده بودند.

http://www.basij.ir/uploaded_files/1685282/1/01.JPG

و اینک ....

نوجوانان و دختران اسلامی باید بدانند که وقتی ناهید فاتحی کرجو به شهادت رسید پیش از هفده سال نداشت اما اکنون بعد از گذشت سی و یک سال از شهادتش،نامش به برکت متعالی بودن هدف و ارزش هایش زنده و شیوه زندگی اش الگویی برای زناهن مجاهد است.

شادی روح مطهر این نوجوان شهید صلواتارسال توسط زهرا
آرشیو مطالب
همسنگران
پیوند های روزانه
طراح قالب
پایگاه اینترنتی خامنه ای تم